Nokia N8 - moje výhody a nevýhody

Pojďme na to. V této sekci Ti odtajním spoustu svých výhod a nevýhod, které Tě třeba přesvědčí o tom, že si mě pořídíš, nebo se ke mně otočíš zády. Kdyby se stala ta druhá věc, koukni předtím ještě vpravo dolů, vypsala jsem tam seznam několika kámošek, které by se Ti mohli zalíbit víc než já.

Výhody

girl Čím Tě tedy uhranu, uchvátím a přesvědčím, že už nebudeš nikdy chtít jinou? Luxusním provedením a prvotním dojmem, stylovou elegancí, možností natáčet v HD kvalitě, vlastně i možností fotit s 12 MPx fotoaparátem. Nabízím Ti možnost vyzkoušet nový Symbian, třeba se skamarádíte. Přičtu-li k tomu Ovi Obchod a tolik možností stáhnout si všechno zdarma, jsem opravdu kvalitní přístroj a jsem hrdá na pojmenování Nokia N8. Srdce mi jede na 680 MHz a paměti RAM mám v sobě 256 MB - skutečně akorátně dostačující. Pokud budeš mít zájem probrat mě více do detailu, pak Ti dávám prostor v mém diskusním fóru, kam se budou soustředit všechny věci ohledně mobilního telefonu Nokia N8. (Vpravo v menu).

Nevýhody

stereo Jsem dosti sebekritická, takže napsat o sobě pár mínusů a nevýhod pro mě nebude žádný problém. Takže, čím bych asi tak začala? Nemám krytku fotoaparátu, ani stereo reproduktory, nedisponuji hardwarovou QWERTY klávesnicí a mám nižší rozlišení displeje. Nový Symbian nepřinesl moc nových věcí, občas se najdou starší chyby, které nemám stále opravené a občas se na pár vteřin zaseknu a jsem nestabilní. To by k základním chybám stačilo, zbytek určitě někdo uvede na diskusním fóru, které nalezneš vpravo. Měj se hezky, Tvá Nokia N8