Nokia N8 - příslušenství

K pořádnému telefonu patří pořádná výbava. Nebo alespoň něco, co by mě ochránilo před poničením. Jestli budeš tak laskav/a, nabízím Ti výčet příslušenství, které bych si na sobě ráda vyzkoušela. Každá položka je navíc srovnána od nejnižší ceny na internetu, takže nakupuj chytře!

Pouzdro Nokia CP-500 pro Nokii N8

Podle názvu těžko rozeznatelné, nicméně se opravdu jedná o originální černé pouzdro pro mobilní telefon Nokia N8. Funguje jako peněženka a umožňuje přístup ke všem funkcím multimediálního přístroje, kterým Nokia N8 bezesporu je.

Pouzdro Nokia CP-500 černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Ochranná fólie na displej reflexní pro telefon Nokia N8

Sice na sobě mám Gorilla Glass, ale nic nepokazíš, pokud mi pořídíš tuto skvělou ochrannou fólii, která je reflexní a diskrétní. Ochrání mě totiž před nechtěnými škrábanci a špínou, navíc bude můj displej vypadat skvěle každý den.

Screenshield fólie na displej pro Nokia N8 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák Haicom pro mobilní telefon Nokia N8

Ideální pomocník do auta. Můžeš mě připevnit téměř kdekoli, takže až si budeš příště zapínat navigaci, budu držet jako přibitá a navigovat Tě kamkoli budeš chtít.

Držák HAICOM Nokia N8 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Náhradní baterie pro telefon Nokia N8

Pokud jsi přesvědčený, že mě budeš často vybíjet, vřele Ti doporučuji pořídit si ještě navíc tuto náhradní baterii, se kterou se nemusíš ničeho obávat. Prodává se v bílé andělské barvě, přesně taková jsem já, Nokia N8.

Baterie Nokia BP-6MT lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Stylový stylus pro Nokii N8

Pánové (a obzvlášť ti z vás, kteří máte obrovské ruce a prsty), pořiďte si tento stylový stylus, který využijete mnohokrát při psaní zpráv, hraní her nebo hledání různých informací na internetu.

originální stylus Nokia SU-36 black pro E7, X6, N8 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>