Nokia N8 - tapety - hry - videa

Kdo říká, že bych nemohla uvést veškeré tapety, hry a videa na jedné stránce? Mně se tento nápad líbí, tak do toho jdu. Jasně, můžeš namítnout, že jakékoliv obrázky a tapety si můžeš stáhnout na internetu, ale když už jsi sem zabrousil, proč se tu neporozhlédnout, jestli tu třeba nemám i něco pro Tebe?

Tapety

Pokud si chceš na své domovské obrazovky naházet parádně vypadající obrázky, jsi na správném místě. Nabídnu Ti navíc odkaz ke stažení tapet, které jsou přímo stvořené pro mě, Nokii N8. Pamatuj si, že musíš vyhledat tapety a obrázky s rozlišením 360x640, jinak se mi budou špatně zobrazovat, což by se Ti taky nelíbilo.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Tady máš odkaz, z tak velkého seznamu tapet 360x640 si určitě vybereš. A pokud ne, mrkni na fórum, určitě se tam něco najde.

Hry

Hry tady ke stažení nenabídnu, ale odkážu Tě za prvé na Ovi Obchod, za druhé na ovi.com a za třetí na diskusní fórum, kde si můžeš různé hry stáhnout, vyzkoušet, ohodnotit - některé zdarma, ty jiné za poplatek. Na ovi.com mají hry rozděleny podle kategorií, takže si vybereš přesně tu, na kterou máš náladu. Navíc je každá hra hodnocena, takže můžeš očekávat její kvalitu. Na telefonu Nokia N8 si jich můžeš zahrát spousty, tak neleň a stahuj.

hry

Videa

Můžeš na mně sledovat filmy, seriály, dokumenty, pohádky (klidně i ty pro dospělé) a vše ostatní, navíc Ti právě teď a tady nabízím videorecenzi chlapů z mobilenet.cz, tak se pohodlně usaď a podívej se na mě zblízka. Potom skoč do diskusního fóra, kde určitě najdeš další hry, aplikace, tapety nebo schémata pro telefon Nokia N8. Měj se hezky a někdy se zase ukaž.